Ubezpieczenie domu w Niemczech

Hausratversicherung to ubezpieczenie mieszkania lub domu.

Czego dotyczy i jakie mamy korzyści z zawarcia takiego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Hausratversicherung chroni majątek trwały i ruchomy przed skutkami nieporządanych zdarzeń losowych takich jak pożar, powódz, pęknięcie rury, włamanie, kradzież, wanalizm, eksplozja i tym podobnych.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia Hausratversicherung:
 - pakiet assistance
 - ubezpieczenie szyb oraz i innych przedmiotów szklanych
 - ubezpieczenie od szkód powstałych na skutek żywiołu lub

Wszystkie trzy opcje znane są pod nazwą Hausratversicherung, ubezpieczalnie jednak dają wybór i można skorzystać tylko z jednej lub dwoch opcji.

Ubezpieczeniem objęta jest znajdująca sie w domu gotówka a także wartości materalnie takie jak malowidła, rzeźba itp.
Ubezpieczeniu podlegają także nieruchomy inwentaż mieszkania i domu, jak meble kuchenne, wbudowane meble mieszkaniowe, rury odprowadzające, ogrzewanie podłogowe, anteny odbiorcze, a także zwierzęta zamieszkujące nieruchomość ubezpieczonego.

Koszty takiego ubezpieczenia to wydatek już od mniej niż 1 Euro dziennie. To zabezpieczenie, które pozwoli nam spokojnie spać na urlopie, gdy pozostawiamy cały nasz dorobek bez opieki.
W razie szkody na naszym inwentarzu pozwoli na finasowe odciążenie, które bez zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia Hausratversicherung może być dla nas finansową katastrofą.

Zapytaj doradcę i otrzymaj indywidualną ofertę.

Agnieszka Adamczuk
+49 0157 3763 55 45

lub napisz na meila
agnieszkaadamczuk@web.de

www.ubezpieczenia-saarland.com

Ubezpieczenia w Niemczech

5 komentarzy:

Grabka pisze...

W przypadku polis mieszkaniowych najlepszy rozwiązaniem jest sprawdzenie ceny na https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator i wybranie odpowiedniego produktu.

Natalia Zimniewicz pisze...

Bardzo ważne jest to, aby dobrze ubezpieczyć swoją nieruchomość gdyż nigdy nie wiemy co może nam się przytrafić. Udało mi się również przeczytać fajny artykuł https://cuk.pl/porady/ubezpieczenie-nieruchomosci-pod-kredyt i nawet nie słyszałam wcześniej o takich rzeczach jak ubezpieczenie nieruchomości pod kredyt.

Filip Baranowski pisze...

Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

Wacław Skowroński pisze...

Akurat ja również lubię mieć wiele rzeczy ubezpieczonych w tym dom oraz samochód. Jeśli chodzi o pojazd to bardzo dobre warunki ubezpieczenia można uzyskać w https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-kia/ gdzie ja już kilkukrotnie miałem okazję się tam ubezpieczać.

Karolina Bednarek pisze...

Bardzo ciekawie to zostało opisane. Będę tu zaglądać.