Prywatne ubezpieczenie ochrony cywilnej w skrócie OC

Ubezpieczenie jest jednym z ważniejszym, które należy posiadać  mieszkając w Niemczech.
Chroni ono Ciebie, przed możliwymi konsekwencjami finansowymi w momencie wyrządzenia szkody na dobrach materialnych osób trzecich!

Co obejmuje ubezpieczenie?
Ubezpieczone są szkody wyrządzone przez ubezpieczonego w momencie tymczasowego przebywania poza granicami Niemiec, na terenie Unii Europejskiej, Szwajcarii oraz na całym świecie, pod warunkiem zameldowania na terenie Niemiec oraz posiadania niemieckiego konta bankowego.

Kogo chroni ubezpieczenie?


W taryfie dla rodziny ubezpieczeniem objęty jest sam ubezpieczony oraz żona a także nieletnie dzieci ubezpieczonego lub nie pochodzące ze związku małżeńskiego, dzieci z adopcji lub dzieci będące u ubezpieczonego w rodzinie zastępczej. Ubezpieczeniu podlegają także pełnoletnie dzieci podczas gdy te podejmują dalszą naukę. Ubezpieczeni są także rodzice ubezpieczonego, zamieszkujący wspólnie. Ubezpieczone są także trwale zamieszkujące gospodarstwo domowe ubezpieczonego, osoby wymagające stałej opieki pielęgnacyjnej orzeczonej przynajmniej na 1 Stopniu/Pflegestufe 1. Współubezpieczone są także osoby chwilowo przebywające w gospodarstwie domowym ubezpieczonego np. uczniowie na wymianie szkolnej, Aupair, nieletnie dzieci będące na noclegu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym gdzie i jak ubezpieczyć siebie oraz rodzinę?
Skontaktuj się z jednym z naszych doradców

Agnieszka Adamczuk
+49 157 37635545
agnieszkaadamczuk@web.de


www.ubezpieczenia-saarland.com


Ubezpieczenia w Niemczech

2 komentarze:

KaKa pisze...

Każde ubezpieczenie daje nam ochronę, pewność że w razie niespodziewanych wydarzeń będziemy wspomagani finansowo, http://kompleksowaochrona.pl/ można skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń i sprawdzić jak to wygląda cenowo

Przemysław Tolewski pisze...

Ja również dość często wybieram jak najbardziej kompleksowe ubezpieczenia właśnie po to aby być w pełni chronionym. Moim zdaniem jest to bardzo ważne gdy używając kalkulatora https://cuk.pl/kalkulator-ubezpieczenia-mieszkania-i-domu mamy możliwość uzyskania bardzo korzystnej polisy na nasze mieszkanie lub dom.