Ubezpieczenie rentowne w Niemczech

Zainwestuj pieniądze od państwa (Staatliche Förderung) w Twoje prywatne ubezpieczenie
emerytalne Riester Rente!

Emerytury Riester Rente są dofinansowywane przez państwo niemieckie w formie emerytury uzupełniającej oraz wypełniają lukę w wieku emerytalnym. Każdy dorosły - pracujący czy bezrobotny, może i powinien założyć polisę i oszczędzać w systemie Riester Rente. Riester Rente zabezpieczona jest przed: upadłoscią i bankructwem prywatnym, firmowym oraz zasiłkiem Hartz IV. Riester-Rente jest to dobrowolne, prywatne ubezpieczenie emerytalne (Private Rentenversicherung, Riester-Rente) dotowane przez państwo.
Do osób, które mogą skorzystać z dotacji należą przede wszystkim osoby obowiązkowo ubezpieczone społecznie (zatrudnieni, z prawem do zasiłku dla bezrobotnych itp.). W określonych przypadkach również osoby prowadzące działalność gospodarczą lub osoby nie osiągające dochodów mogą skorzystać z dotacji, w szczególności kiedy małżonek takiej osoby wykupił Riester-Rente. Tego rodzaju Emerytury z dodatkiem Państwowym Riester-Rente są bardzo przydatne do dofinansowania na przyszłość swojej Emerytury.
Wysokość państwowej emerytury po 40 latach pracy wynosi już tylko ok. 35 % netto i to dopiero od 67-roku życia dla wielu z nas! Korzyści wynikające z ubezpieczenia Riester Rente: - Budowa prywatnych funduszy z dożywotnią gwarancją miesięcznej emerytury; - Możliwość odziedziczenia renty przez dzieci lub małżonka w razie śmierci partnera; - Elastyczny początek poboru emerytury (Rozpoczęcie Prywatnej emerytury możliwe już po ukończeniu 60-go roku życia!), - Możliwa roczna windykacja; - Korzyści podatkowe (obniża twój przychód do podatku o 2.100,00 €) - Pojedyncze lub zbiorowe zarządzanie funduszami z gwarancją - Top produkty Riester-Rente – możliwe dopłaty państwowe do 87%.

O innych zaletach lub wadach, możemy zdecydować wspólnie, porównując produkty pomiędzy polisami z oszczędnością bankowych, tradycyjnych systemów emerytalnych, zarządzanych funduszami gwarantowanymi obliczając Twoją składkę i wysokość dofinansowania ze strony Państwa.
Zapraszamy na spotkanie na którym bezpłatnie przedstawimy i wybierzmy najlepszą dla Państwa ofertę!
Posiadasz  firma w Niemczech inaczej Gewerbe i szukasz ubezpieczenia, zgłoś sie do nas, oferujemy najtańsze ubezpieczenia firmy w Niemczech i prywatne

Adamczuk Agnieszka
Mobil: 0049 157 37635545
E-Mail: agnieszkaadamczuk@web.de

Schönbornstr. 1 54295 Trier
Graeffstr. 5 50823 Köln Deutschland

Website: www.ubezpieczenia-saarland.com

gewerbe, ubepieczenie, ubezpieczenia, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenie w niemczech, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie w niemczech

2 komentarze:

Adasiek pisze...

Jak wygląda w niemczech pomoc publiczna? U nas z tego co czytam na https://www.zus.info.pl/pomoc-publiczna-udzielana-przez-zus/ nie jest to ciężki temat do załatwienia.

Daniel Pawski pisze...

W sumie takiego ubezpieczenia jeszcze nigdy nie miałem okazji mieć, ale chyba mnie ono jeszcze nie dotyczy. Na ten moment jestem bardzo zadowolony ze swojego nowego mieszkania. Również podoba mi się to, ze przeczytałem na https://cuk.pl/porady/ubezpieczenie-nieruchomosci-pod-kredyt poradę na temat ubezpieczeń nieruchomości pod kredyt.