Ubezpieczenie rodzinne w Niemczech

Osoby posiadające członkostwo w Państwowej kasie chorych jak - AOK, DAK, TKK itp.
mają możliwość ubezpieczenia małżonka oraz dzieci.
Warunkiem przyjęcia do Familienversicherung jest posiadanie aktu małżeństwa oraz aktu urodzenia dzieci, członkowie rodziny muszą posiadać także zameldowanie na terenie Niemiec.

Innym sposobem osiągnięcia członkowska w kasie chorych jest
- prywatne wykupienie polisy w jednej z Niemieckich kas chorych
- dobrowolne przystąpienie do państwowej kasy chorych przy spełnieniu warunków

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń w Niemczech pozwoli na uniknięcie błędów formalnych w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia.

Kontakt

Agnieszka Adamczuk
0049 157 37635545
agnieszkaadamczuk@web.de

www.ubezpieczenia-saarland.com
www.serwis-ubezpieczeniowy.eu

8 komentarzy:

Natalia Zimniewicz pisze...

Z tego co mi wiadomo to część ubezpieczeń w Niemczech jest obowiązkowa. U nas ja również lubię być ubezpieczona dlatego dzięki porównywarce ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ mam taką możliwość. Z taką świadomością po prostu żyje mi się o wiele łatwiej.

Laura pisze...

Chcąc się ubezpieczyć, najlepiej sprawdzić kilka ofert i porównać je ze sobą - według mnie jest to najrozsądniejsze wyjście z sytuacji. Polecam wam także ofertę https://colonnade.pl/ - ja sama korzystam z ich ubezpieczeń.

Przemek pisze...

Moim zdaniem warto pomyśleć o zabezpieczeniu domu w budowie o czym fajnie jest napisane tu https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/blog/ile-kosztuje-ubezpieczenie-domu-w-budowie Nie jest to drogie ubezpieczenie a bardzo pomaga czasami.

Marzenka pisze...

Ja przed zakupem ubezpieczenia zawsze sprawdzam oferty na www.rankingubezpieczennazycie.pl/ bo mają aktualne zestawienie polis z całego kraju. Ceny są dość niskie i zakup bardzo intuicyjny.

Gniewek pisze...

W przypadku zakupu ubezpieczenia na życie zawsze kieruje się tym rankingiem ubezpieczeniowym https://rankomat.pl/ubezpieczenia-na-zycie/kalkulator z racji tego, że jest on stworzony przez ekspertów z największej porównywarki ubezpieczeniowej na rynku. W przypadku wyboru ubezpieczenia na życie nie warto kierować się tylko ceną ale warto sprawdzić zakres ubezpieczenia na życie oraz wyłączenia.

Ewa pisze...

Szczerze mówiąc to wydaje mi się że jeśli chodzi o takie produkty finansowe jak kredyty to na pewno dobrze jest zanim sie jakiś weźmie wcześniej sprawdzić jakieś kalkulatory https://lowcachwilowek.pl/ Dzięki nim można na prawdę wybrać sobie dobry i odpowiednio dopasowany do swoich możliwości i potrzeb kredyt

Mateusz Domański pisze...

Ja prywatnie zawsze wykupuję sobie ubezpieczenia na życie i jestem zdania, że taka forma jest zdecydowanie dla mnie najlepsza. Jeszcze jak zajrzę na stronę http://swiatubezpieczen.net.pl/ to mogę znaleźć dość sporo różnych informacji na temat ubezpieczeń.

Klaudia pisze...

Moja koleżanka pracuje w Niemczech i mimo, że z pracy miała mieć jakieś ubezpieczenie to z tego co wiem okazało się, że było ono bardzo podstawowe. Sama sobie znalazła na https://www.mfind.pl/ i ubezpieczyła się dodatkowo. Ja też będę teraz szukać na Mfind ubezpieczenia, ponieważ jadę do niej do pracy.